Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На нараді в Чорнухинській РДА обговорили інформаційне наповнення та покращення сайту ради

На нараді в Чорнухинській РДА обговорили інформаційне наповнення та покращення сайту ради

На нараді в Чорнухинській РДА, говорили про соціальну роботу районного центру СССДМ та інформаційне наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації. Про це йдеться у повідомленні на сайті ради.

Голова Чорнухинської РДА Олег Ковган, провів нараду з керівниками підприємств, установ, організацій району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації, на якій розглянули питання про соціальну роботу районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підсумками 2017 року, про інформаційне наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

Участь в нараді взяли голова райради Надія Кривчун, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Граменко, заступник голови райради Микола Турчин.

З першого питання присутніх поінформувала директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Приймак та висвітлила цілеспрямовану роботу центру по всіх напрямках.

У 2017 році на обліку центру перебувало 32 сім’ї (64 дітей), які опинилися в складних життєвих обставинах. Складено 287 Актів оцінки потреб дитини та її сім’ї, в ході яких вивчено проблеми щодо задоволення потреб дітей та батьків. Соціальним супроводом охоплено 13 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в них – 24 неповнолітніх дітей. Всього надано 5 372 соціальних послуг різних за видами, з них – 512 соціальних послуг в ході супроводу.

У результаті роботи зняли з обліку 11 сімей (16 неповнолітніх дітей).

З метою соціального захисту осіб та дітей з обмеженими фізичними можливостями, центром охоплено 24 сімей (в них – 38 дітей), яким надавалися різні за видами соціальні послуги. 42 дітей з особливими потребами під час Новорічних свят отримали солодкі подарунки, придбані за кошти бюджету та спонсорів.

У районному центрі СССДМ постійно проводять роботу з особами, засудженими до покарань без позбавлення волі, які перебувають на обліку в районному секторі з питань пробації. Спеціалісти районного центру СССДМ надали 15 особам, які засуджені до покарань без позбавлення волі, 165 індивідуальних консультацій різних за видами.

Проводили роботу з сім’ями та особами тимчасово вимушених переселенців. За звітний період до центру звернулося 6 сімей, в них – 10 неповнолітніх дітей та 10 – пенсіонерів. Всього надали 46 соціальних послуг.

 

У районі функціонують 4 прийомні сім’ї, в яких проживають 7 неповнолітніх прийомних дітей та один дитячий будинок сімейного типу, в якому проживають та виховуються 6 неповнолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування. У ході соціального супроводу, членам сімей надали 264 соціальних послуг. Індивідуальні консультації проводили з питань адаптації дітей в сім’ї, навчання, розвитку та виховання дітей, організації дозвілля, оздоровлення дітей, налагодження позитивних стосунків у сім’ї, медичних послуг, спілкування з однолітками, профорієнтації та інші.

Усі прийомні сім’ї та ДБСТ забезпечені належними умоввами для утримання, навчання, виховання та розвитку дітей.

На виконання Указу Президента України “Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції”, у районному центрі СССДМ провели оцінку потреб 23 сімей учасників АТО. Сім’ям надали 117 соціальних послуг різних за видами.

Усі діти із сімей переселенців, учасників АТО та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, взяли участь у районних заходах для дітей та отримали подарунки, та охоплені різними видами оздоровлення.

У2017 році використали 113 892 грн. із районного та сільських бюджетів на придбання путівок 13 учасникам АТО та 9 членам їх сімей для оздоровлення їх в санаторних закладах області. З обласного бюджету виділяли 21 000 грн. на оздоровлення членів загиблого учасника АТО, але вони не використані через відмову дітей від оздоровлення.

Працівники центру СССДМ провели роботу щодо виявлення потреб у професійній адаптації демобілізованих військовослужбовців. У результаті – 4 особи пройшли перенавчання за спеціальністю водій автотранспорту категорії В.

Працівники центру постійно беруть участь у засіданнях Центру допомоги учасникам АТО та зустрічах в центрі зайнятості “Під одним дахом”, з метою надання інформаційних соціальних послуг військовослужбовцям, учасникам АТО.

З метою запобігання відмовам від новонароджених дітей, забезпечення психологічної та соціальної підтримки вагітних жінок та жінок, які народили дитину, відповідальним спеціалістом центру спільно з жіночою консультацією постійно проводиться робота з вагітними жінками та їх сім’ями. У 2017 році охоплено соціальною роботою 7 вагітних та породіль, яким надано 26 індивідуальних послуг різних за видами. В результаті роботи відмов від новонароджених дітей не було.

Спеціалістами центру проводиться робота за здійсненням контролю за цільовим використанням коштів при народженні дитини. У 2017 році провели обстеження 58 сімей з новонародженими дітьми, яким надавали різні за видами соціальні консультації та наголошували про раціональне використання державних коштів на потреби дітей.

Директор центру озвучила цілу низку групових заходів (лекції, тренінги, бесіди), які проводили в загальноосвітніх школах району та в Чорнухинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, з метою профілактики негативних явищ, запобігання правопорушенням і злочинності серед дітей та молоді, правового захисту дітей, формування здорового способу життя, недопущення насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу та інфекцій, які передаються статевим шляхом.

З метою профілактики правопорушень та запобігання скоєння неповнолітніми злочинів центром СССДМ спільно з службою у справах дітей, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районним відділенням поліції проводяться профілактичні вечірні рейди «Бездоглядний», «Канікули», «Діти вулиці» в місцях масового відпочинку неповнолітніх в ході яких виявлено 3 бездоглядних дітей, які були влаштовані до дитячого відділення КЗ «Чорнухинська центральна районна лікарня», 3 дітей, які перебували у вечірній час без супроводу дорослих, складено 5 адмінпротоколів на батьків за невиконання батьківських обов’язків.

З другого питання доповіла начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації Валентина Лобунько, зазначивши, що доступність і відкритість є обов’язковою умовою діяльності органів виконавчої влади району. Інформаційний простір Чорнухинщини, який активно використовується райдержадміністрацією, складається з офіційного веб-сайту райдержадміністрації, районної газети «Нова праця», районного радіомовлення, а з травня 2017 року – сторінки Чорнухинської райдержадміністрації в Facebook.

Відповідна робота щодо забезпечення функціонування та наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації проводиться відділом організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Також вона детально проаналізувала інформаційне наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації апаратом та структурними підрозділами райдержадміністрації. Так, в рубриці “Новини”, протягом 2017 року, оприлюднено 605 власних, наданих та взятих із сайтів органів виконавчої влади вищого рівня інформаційних матеріалів.

На сайті райдержадміністрації створили рубрики, де управління та відділи райдержадміністрації, територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади, які функціонують на території району, оприлюднюють статті, статистичні дані, роз’яснення, інші необхідні для інформування населення матеріали відповідно до законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про запобігання корупції», «Про очищення влади», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», «Про публічні закупівлі», «Про відкритість використання публічних коштів», «Про державну службу» та інших нормативно-правових актів.

Також відзначили найактивніших дописувачів на сайт.

На сайті систематично оприлюднюють відомості про проведення консультацій в громадськістю, основні щотижневі заходи райдержадміністрації, розпорядження, видані головою райдержадміністрації з основної діяльності.

За результатами наради, голова райдержадміністрації Олег Ковган, дав  доручення та наголосив на систематичному забезпеченні якісної і своєчасної підготовки власних інформаційних матеріалів на офіційний веб-сайт райдержадміністрації начальниками управлінь, відділів, завідувачами секторів райдержадміністрації відповідно до їх компетенції.

Система Orphus