Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На базі ФК “ПОЛТАВА” стартував зимовий турнір “Кубок Віктора Пожечевського”

На базі ФК “ПОЛТАВА” стартував зимовий турнір “Кубок Віктора Пожечевського”

На заміській базі ФК “Полтава” стартував зимовий футбольний турнір “Кубок Віктора Пожечевського”. Турнір, який став вже  традиційним проводять уже вчетверте, повідомляють на сайті ФК “Полтава”.

На відкриття змагань приїхали почесні гості – голова Полтавської ОДА й ГС “Федерація футболу Полтавщини” Валерій Головко, заслужений тренер України, почесний громадянин Полтави Віктор Пожечевський, керівник полтавської “Ворскли” Роман Черняк, Олег Лисак та інші.

Віктор Пожечевський відзначив, що йому приємно бути на турнірі, який прогресує з кажним роком.

“Турнір не меншає, а навпаки, разростається. Дуже добре, що люди їдуть готуватися до ігор чемпіонату. Добре, що є дві команди з обласного чемпіонату”.

За його словами, відпочатку планували, що участь у турнірі прийматиме чотири професійних колективи. Але організатори не змогли відмовити усім охочим позмагатися за кубок, тому й запросили чотири любительські команди.

Голова “ФФП” Валерий Головко, відзначив важливість таких змагань:

“Ми відкрили турнір. Я думаю, така традиція дуже правильна. Якщо ми поважаємо та підіймаємо на високий рівень людей, які зробили вагомий вклад у розвиток полтавського й українського футболу в плані іміджу, то ми повинні відзначати таких людей. Ця людина зробила і буде робити ще багато чого заради популяризації наймасовішого виду спорту в регіоні”.

Напередодні турніру, Валерій Головко провів зустріч із суддівським складом Полтавської області. Та попросив суддів бути чесними та відвертими. Він запевнив присутніх, що кажний матч будуть фіксувати на відео,а “Федерація футболу Полтавщини” проведе моніторинг дій арбітрів.

У перший день змагань відбувався стартовий тур в групі “А”. На штучному газоні бази зійшлися “Агробізнес” (Ромни) з “Олімпієй” (Савинці, Полтавская обл.), де переможцем вийшли представники Полтавщини.

4:2 – перемогла “Олімпія”. У другому матчі “Ворскла U-21” (Полтава) грала проти друголігової команди з Харківа “Металіст 1925”. У напруженому протистоянні перемогу отримали гості сусіднього регіону – 0:1.

Система Orphus