Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Минулоріч інспектори за порушення “Правил благоустрою Миргорода” склали більше двохсот адмінпротоколів

Минулоріч інспектори за порушення “Правил благоустрою Миргорода” склали більше двохсот адмінпротоколів

Інспекція з благоустрою міста разом з юридичним відділом Миргородської міської ради провели спільну нараду з питань оформлення адміністративно-правових документів.

Під час наради, акцент зробили на належному складанні адміністративних протоколів за порушення Правил благоустрою міста, що є підставою для застосування адміністративних санкцій, передбачених законодавством України. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

У 2017 році інспектори за порушення “Правил благоустрою Миргорода” склали більше двохсот адмінпротоколів на суму понад 100 тис. грн. Найбільше миргородці не дотримуються державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою.

Нагадаємо, що за порушення «Правил благоустрою території міста Миргорода» передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі від 340 до 1700 грн. Розміри штрафів визначають члени адміністративної комісії, засідання якої проходить двічі на місяць.

Система Orphus