Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

Молодих керамістів запрошують на конкурс Міжнародної грантової премії

Молодих керамістів запрошують на конкурс Міжнародної грантової премії

Для підтримки молодих митців кераміки, в Україні третій рік поспіль проводять конкурс на отримання Міжнародної грантової премії Говорунів. Грант у розмірі 1 000 доларів надається Олесею Говорун (США) для створення твору монументальної кераміки на творчій базі Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

До участі запрошують молодих митців (віком до 35 років) будь-якої країни, які мають освіту в галузі художньої кераміки й досвід роботи в арт-середовищі. Вони мають подати до 1 березня 2018 року заявку, де є резюме, два рекомендаційні листи, концептуальне пояснення проекту, ескіз художнього твору та перелік матеріалів, необхідних для виконання проекту.

Творча робота має бути пов’язана з інноваційним підходом до розвитку гончарних традицій, відображати тенденції розвитку сучасної світової кераміки, розширювати суспільні уявлення про художні можливості кераміки.

Кульмінацією проекту стане креативна презентація переможного твору, що завершиться церемонією вручення гранту.

Міжнародна грантова премія Говорунів досить молода, проте інформація про неї все більше поширюється інтернет-простором серед молодих керамістів.

За матеріалами інформаційної служби Національного музею-заповідника українського гончарства

Система Orphus