Ви тут:
Суспільство Україна 

Міністр оборони Степан Полторак зустрівся з представниками ветеранських організацій

Міністр оборони Степан Полторак зустрівся з представниками ветеранських організацій

Сьогодні в оборонному відомстві відбулася зустріч міністра оборони Степана Полторака з представниками ветеранських організацій. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У заході взяли участь члени Ради ветеранів військової фінансово-економічної служби, Громадської Ради при Міністерстві оборони України, Асоціації ветеранів Військово-Морських Сил України, Всеукраїнського громадського об’єднання «Товариство українських офіцерів», громадського руху «Пенсійна мобілізація силових структур» та Профспілки атестованих працівників МВС України.

«Під час зустрічі із представниками ветеранських громадських організацій ми обговорили питання соціального та пенсійного забезпечення», – повідомив Степан Полторак.

У ході зустрічі учасники підняли питання врегулювання та вирішення проблем пенсійного забезпечення військовослужбовців, а також сприяння юридичних підрозділів оборонного відомства у вирішенні проблемних моментів соціального забезпечення військовослужбовців запасу та членів їх родин. 

«Всі питання, пропозиції та зауваження, що піднімалися на зустрічі, будуть враховані під час подальшого обговорення пенсійної реформи на засіданнях Уряду та відомчих заходах», – наголосив під час зустрічі глава оборонного відомства Степан Полторак.

Система Orphus