Ліга Чемпіонів: “Реал” переміг “ПСЖ”, а “Ліверпуль” знищив “Порту”

Іспанський “Реал” переміг французький ПСЖ у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

“Реал” активніше розпочав матч, але ПСЖ поступово заспокоїв гру та сам завдав супернику разючого удару. На 33 хвилині ініціативу на себе взяв Кіліан Мбаппе, який обіграв Марсело на правому фланзі та прострілив до карного майданчика, Начо вибив м’яч прямо на Адріена Рабьйо, який точно пробив по центру та вивів ПСЖ вперед. Про це пише Еспресо.

“Реал” відігрався на 45 хвилині. Джованні До Чельсо затримав руками Тоні Крооса та був покараний одинадцятиметровим. Кріштіану Роналду реалізував пенальті.

Мадридці вийшли вперед на 83 хвилині, коли після прострілу Марко Асенсіо зліва голкіпер ПСЖ Альфонс Ареоля вибив м’яч на Роналду, який з близької відстані забив коліном. На 86 хвилині Асенсіо віддав ще одну гольову передачу, якою скористався Марсело.

“Реал” переміг ПСЖ – 3:1.

В іншому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів португальський “Порту” програв англійському “Ліверпулю” з рахунком 0:5