Ви тут:
Суспільство Україна 

Куди найчастіше їздять відпочивати українці

Куди найчастіше їздять відпочивати українці

Українці почали частіше їздити до Італії, Іспанії та Болгарії. У 2017 році попит на Єгипет виріс в 10 разів, а на Туреччину – в 13. Традиційно, багато запитів надходить на теплі країни.

У Держприкордонслужбі недавно відзначили, що безвізом торік скористалося близько 400 тис. українців. Уже більше півроку в Україні діє безвізовий режим з країнами Європи. За цей час, згідно зі статистикою ДПСУ українці найбільше відвідували Польщу і країни ближнього зарубіжжя. Так, в Польщі з’їздило трохи більше 94 тис. українців, до Румунії – 79 тис., Угорщину відвідало 55 тис. наших співвітчизників, а Словаччину майже 27 тис.

Уподобання українців змінюються в залежності від пори року. Якщо влітку популярністю користуються теплі країни і Європа, то взимку віддають перевагу гірськолижним курортам. Але в усі часи стабільно відправляються на відпочинок туди, куди літали масово і до безвіза – в Єгипет і Туреччину.

“Останні кілька років ми спостерігаємо практично однакову картину. Українці все одно віддають перевагу масовим напрямками – Єгипту і Туреччини. А сумарно з України в Єгипті відпочиває близько 700 000 осіб”, – розповів в коментарі сайту “Сегодня” виконавчий директор туроператора “Join UP!” Дмитро Сероухов.

Туроператори відзначають, що в 2017 році попит на Єгипет виріс в 10 разів, а на Туреччину – в 13.

“Традиційно ми отримуємо багато запитів на тури в теплі країни. У першу чергу, це курорти Єгипту. Завдяки тому, що країна є цілорічним напрямком, Червоне море – найтепліше море світу, а інфраструктура динамічно розвивається, туристичний потік з України з кожним сезоном збільшується”, – зазначили в “TUI Україна”.

Поїздки в Європу були популярними і до безвізового режиму, зараз багато українців якраз встигли зробити собі біометричні паспорти і, очікується, що в цьому році попит на європейські напрямки значно виросте. Багато українців хотіло провести Новий рік саме в Європі і почали бронювати місця для поїздки ще з вересня.

Туроператори пояснюють, що також зростає попит на Італію, Іспанію і Болгарію, що пов’язано не тільки з безвізом, але і з широкою польотною програмою.

“Уже зараз бачимо, що попит на Іспанію виріс в 10 разів, а на Італію в 5 разів. Це пов’язано не тільки зі скасуванням віз, але і широкої польотної програмою, в тому числі і з регіонів. Також в 5 разів виріс попит на Болгарію, Чорногорію, Кіпр. Із нових напрямків, українцям стануть доступні Албанія і Тенеріфе, а також Китай (о.Хайнань), – один з лідерів раннього бронювання”, – прокоментував Дмитро Сероухов.

Система Orphus