Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Круглий стіл для вихованців Кременчуцької виховної колонії «День соціальної справедливості»

Круглий стіл для вихованців Кременчуцької виховної колонії «День соціальної справедливості»

Учора для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» організували Круглий стіл «День соціальної справедливості», який присвятили Всесвітньому Дню соціальної справедливості.

Зустріч відбулась під девізом «Соціальна справедливість — принцип успішного життя». Під час дискусії для хлопців порушили питання загальновизнаних у світі принципів соціальної справедливості, викорінювання бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків і жінок, соціального добробуту і соціальної справедливості для всіх в Україні. Вихованці переглянули презентацію «Справедливість для всіх!». Наголосили на важливості справедливості в особистому, родинному, суспільному та державному житті. Присутні розглянули принципи соціальної справедливості та шляхи її досягнення. Переглянули відео-роліки, присвячені позитивним соціальним навичкам людини.

«Свято встановлено для того, щоб звернути увагу всього людства на необхідність прагнення до соціальної справедливості. Адже справедливість – це основа демократичного суспільства, яке забезпечує всім своїм членам рівні права і можливості. Соціальна справедливість декларує повагу до кожної людини, нації і держави», – наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька

Система Orphus