Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук став учасником проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади»

Кременчук став учасником проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади»

Цей проект покликаний посилити участь громадян у розвитку місцевої громади, а портал «Відкрите місто» створений для  взаємодії громадян, місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громади та отримання необхідної інформації. Наразі цим порталом оперативного реагування  на запити громади користуються в 70 містах України. Про це повідомляють сайті Кременчуцької міської ради.

У Кременчуці модератором у реалізації проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» є КП «Кременчук інвест» , на офіційному сайті якого (http://kremenchukinvest.com.ua) можна знайти посилання на «Відкрите місто». Зареєструватися в порталі «Відкрите місто» легко та просто, слід лише вказати  свою електронну адресу та письмово окреслити проблему.   
фото з відкритих джерел

Після публікації повідомлення  відповідальний працівник визначеної організації прийме його в роботу, а згодом повідомить про  вирішення проблеми або закриє її, надавши пояснення, чому проблему зараз вирішити неможливо. Якщо автор повідомлення вважає, що проблему не вирішено, або вирішено не якісно, він має можливість повторно її відкрити, обґрунтувавши свої дії. З моменту публікації повідомлення про проблему стає публічним, і вся переписка між користувачами, працівниками організацій та установ відстежується в коментарях, фіксується суть змін та час, коли це відбулось. Це сприяє відкритості та прозорості роботи органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств. Також це дає можливість більш об’єктивно оцінити якість роботи підрозділів міської влади.

Веб-ресурс створений в рамках проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», що є ініціативою Фонду Східна Європа і виконується в партнерстві з Асоціацією відкритих міст за фінансової підтримки Фонду Ч.С. Мотта. Енергетична компанія ДТЕК, а також Проект Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) надали фінансову підтримку для поширення проекту «Відкрите місто» на територію своєї діяльності.

 

Система Orphus