Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кращі студенти Кременчука отримали стипендії міської ради

Кращі студенти Кременчука отримали стипендії міської ради

Сьогодні заступник міського голови Руслан Проценко та  депутат міської ради Микола Шевченко зустрілися зі стипендіатами Кременчуцької міської ради, відзначеними на міському рівні за високі досягнення в навчальній діяльності та громадській роботі.

Руслан Проценко зазначив, що практика стимулювати талановиту та активну молодь у нашому місті  існує вже давно. У 2010 році було прийнято рішення стимулювати за рахунок міського бюджету не лише тих студентів, які показують високі успіхи у навчанні, а й активних молодих людей, які беруть участь у громадському житті міста, показують високі досягнення у культурі і спорті, повідомляють у міській раді.
З кожним роком розмір стипендії Кременчуцької міської ради збільшується, якщо колись вона становила 50 гривень, наразі ж вона збільшена в кілька десятків разів. Він наголосив, що разом із змінами, що відбуваються в частині фінансування стипендій міської ради, відбуваються і  зміни в самій  програмі студентського стимулювання. Руслан Проценко підкреслив, що міська влада намагається створити найкращі умови для молоді, щоб молоді люди не їхали з міста шукати кращої долі, а мали можливість реалізувати себе на Батьківщині, зокрема у Кременчуці.
Він також зазначив, що нещодавно Кременчук увійшов до 10 міст України, які боролися за звання Молодіжної столиці України. Лише два з них не обласні центри – серед них і Кременчук. І хоча наше місто не здобуло перемогу в конкурсі, про те, за багатьма напрямками було кращим від обласних центрів, які претендували на це почесне звання. Він розповів стипендіатам про ті програми, які створені для молоді і успішно впроваджуються у нашому місті, а також про співпрацю Кременчука з Фондом народонаселення ООН, яким визнано роботу з молоддю у нашому місті однією з найкращих в Україні.
Депутат міської ради, керівник відділу з реалізації молодіжної політики Микола Шевченко розповів про ті заходи, які проводитимуться найближчим часом для молоді і молоддю. Він також зазначив, що кременчуцька молодь надзвичайно активна і сьогодні багато її представників є в Кременчуцькій міській раді.
Під час неформального спілкування молоді люди не тільки розповіли про себе та презентували навчальні заклади, де вони отримують освіту, а й поставили Руслану Проценку  та Миколі Шевченку багато питань, що їх цікавлять.
Завершився захід приємним моментом – найкращим студентам видали сертифікати на отримання стипендій та карточки Приватбанку.
Нагадаємо, що стипендію у сумі  1200 грн та 700 грн  отримують   34 кращих студентів вищих навчальних закладів міста різних рівнів акредитації  та активістів молодіжного руху.
 

 

Система Orphus