Ви тут:
Суспільство 

KOZAK SYSTEM на Євробачення 2018 представили пісню про Мамая

KOZAK SYSTEM  на Євробачення 2018 представили  пісню про Мамая

Увірватися до Нацвідбору Євробачення-2018  KOZAK SYSTEM планує з новою піснею “Mamai”(«Мамай»). На її сторення музикантів надихнув образ українського супергероя – козака Мамая. Це не просто містичний персонаж, наділений усіма чоловічими чеснотами і оповитий давніми легендами. Це і образ сучасного Мамая – подібного до IronMan, чи Бетмена, нічим не гіршого, але набагато прадавнішого. 

«Ми б хотіли, щоб чоловіки зараз були більш мужніми, більш чоловічними, більш розумними, мудрими, елегантними, культурними. І саме пісня «Мамай» – про образ, такий загальний образ козака, якого ми собі уявляємо», – каже вокаліст гурту Іван Леньо.
Слова до пісні написав відомий українский поет-пісняр Микола Бровченко. Трек буде виконуватися англійською мовою. Адже, на думку музикантів, не лише українці, а й європейці мають дізнатися більше про неймовірно глибоку українську культуру. 
«В кожній країні є лицарі, відомі на весь світ. Ми знаємо мушкетерів у Франції, самураїв в Японії,  гайдуків у Румунії. У нас так само є старовинна українська лицарська традиція. І ні в якому разі вона не є традицією якогось шароварництва, чи розбишацтва. Ми хочемо якраз відновити первинний зміст цього слова. Тобто Мамай – це український сакральний образ чоловіка, захисника, мандрівника, поета, філософа», – розповідає басист гурту Володимир Шерстюк.
 
Над втіленням образу Мамая разом з «козаками» виступили відомі режисери і художники. Приміром, візуальним втіленням героя стали образи сучасного українського художника Андрія Єрмоленка, які він створив для гурту ще кілька років тому. Окрім того, виступ “KOZAK SYSTEM” буде супроводжуватися унікальними відеоінсталяціями та декораціями, над якими команда працює вже кілька тижнів. 
 «Своїм виступом ми хочемо звернути увагу глядачів на такі речі як подача, енергія, правдивість того, про що грають і співають музиканти і внести свою долю професіоналізму. І можливо, дещо змістити кут зору на Євробачення у пересічного українця», – каже вокаліст гурту Іван Леньо. 
Пісню “Mamai” («Мамай») було вперше виконано наживо під час новорічної ночі-2018 на головній сцені Вроцлава (Польща). На українській сцені гурт обіцяє не менш потужне шоу і енергетику.
Нагадаємо, гурт “KOZAK SYSTEM” виступить у першому Півфіналі Національного відбору «Євробачення-2018» 10 лютого під номером 6.
Система Orphus