Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Компанія Porsche відкрила найбільш високогірний автосалон

Компанія Porsche відкрила найбільш високогірний автосалон

Компанія Porsche відкрила найбільш високогірний “поп-ап стор” (тимчасову торгову площадку) на вершині схилу у французькій комуні Валь д’Ізер. Він розташований на рівні 2300 метрів над рівнем моря поруч з рестораном ROK в горнолижному курорті Мерібель.

Торговий майданчик – це подіум зі скляним куполом, виконаним у вигляді кристала. Загальна вага конструкції – більше трьох тонн. Усередині виставлений Porsche Cayenne останнього покоління. Для встановлення магазину Porsche знадобилася допомога вертольотів і снігоходів.

У Porsche відзначають, що конструкція магазину витримала натиск урагану “Елеанор” з поривами вітру, швидкість якого сягала до 170 кілометрів на годину, найпотужніші снігопади і зниження температури до мінус 25 градусів Цельсія.

Porsche Cayenne третього покоління представили на автосалоні у Франкфурті восени минулого року. Модель переїхала на нову платформу і вперше в історії отримала повнокероване шасі. Крім цього, позашляховик укомплектували активними стабілізаторами поперечної стійкості, що живляться від 48-вольтової енергомережі.

Джерело: maximum.fm

Система Orphus