Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Команда Полтавського району – чемпіон Територіальної організації ГО “ВФСТ “Колос” з волейболу

Команда Полтавського району – чемпіон Територіальної організації ГО “ВФСТ “Колос” з волейболу

У Миргороді завершився чемпіонат Територіальної організації ГО “ВФСТ “Колос” у Полтавській області з волейболу серед чоловіків. Про це йдеться у повідомленні на сторінці організації в мережі.

Шість найкращих команд за підсумками зональних і півфінальних змагань здобули право змагатися за звання найсильніших у фінальній частині.

Команди розподілили на 2 групи по 3 в кожній.

У першій групі сильнішими виявилися волейболісти Полтавського району, які почергово здолали аматорів Миргородського і Кременчуцького районів. В свою чергу миргородчани перемогли кременчужан.

В іншій групі не залишили шансів суперникам спортсмени Глобинського району. Вони отримали перемогу в іграх з волейболістами Великобагачанського і Кобеляцького районів. Великобагачани за вихід у малий фінал здолали кобелячан.

У поєдинку за третє місце сильнішими виявилися місцеві аматори – миргородці.

Фінальна гра була змістовною, цікавою і видовищною. Але все ж таки  перевага була на боці волейболістів Полтавського району. Вони з рахунком 2:0 по партіям здолали глобинських аматорів.

Отже, чемпіон – команда Полтавського району, бронзові – Миргородського району.

Усі переможці і призери отримали грамоти, медалі, кубок від Територіальної організації ГО “ВФСТ “Колос” у Полтавській області.

Слід відзначити чітку і злагоджену роботу суддівської колегії на чолі з головним суддею Петром Стукалом.

Система Orphus