Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Кабмін передав землі сільгосппризначення Оболонській сільській ОТГ

Кабмін передав землі сільгосппризначення Оболонській сільській ОТГ

Кабінет Міністрів України в рамках поглиблення децентралізації передав землю сільгосппризначення поза межами населених пунктів першим семи об’єднаним територіальним громадам. Рішення про передачу земель було ухвалене на рівні Уряду наприкінці січня, і сьогодні вступає в практичну фазу реалізації.

«А сьогодні, 27 лютого, ми віддаємо те, що належить людям – передаємо землю у власність громадам», – сказав Глава Уряду.

На сьогодні Кабмін передав землі сільгосппризначення першим семи об’єднаним громадам, до яких увійшла й ОТГ з Полтавщини, пише Урядовий портал.

Земельні ділянки загальною площею 2 950,42 га у комунальну власність отримала Оболонська сільська ОТГ Семенівського району.

100% земельних ділянок на території зазначених ОТГ були сформовані та відомості про них були внесені до Державного земельного кадастру, що дало змогу здійснити передачу у стислі терміни – протягом двох тижнів з моменту отримання відповідного звернення головним управлінням земельної служби. Процедура не потребувала витрат з Державного бюджету.

Система Orphus