Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Горішні Плавні відвідав Посол Королівства Швеції в Україні

Горішні Плавні відвідав Посол Королівства Швеції в Україні

На минулому тижні у Горішньоплавнівській міській раді відбулася офіційна зустріч міського голови Дмитра Бикова з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом.

Мета зустрічі – обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, ознайомлення з ходом впровадження реформ у країні та результатами реалізації енергозберігаючих проектів у місті, повідомляють у міській раді.

У вітальній промові до пана Посла Дмитро Биков відзначив, що співпраця Горішніх Плавнів зі Швецією в рамках Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО з впровадження проектів з енергозбереження є плідною. За фінансової підтримки НЕФКО успішно реалізовано проект з освітлення вулиць міста сучасними енергоефективними LED-світильниками, завдяки якому територіальна громада має не тільки належне освітлення на дорогах та вулицях, а й заощаджує електроенергію та кошти міського бюджету.


Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом відвідав Горішні Плавні. У рамках візиту Мартін Хаґстрьом проїхав вулицями міста, освітленими сучасними LED-світильниками, оглянув водогрійний котел Bosch. Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні подякував міському голові за теплий прийом, вичерпну інформацію стосовно впровадження енергоефективних проектів у Горішніх Плавнях. За результатами зустрічі Посол Швеції дав високу оцінку роботі органів місцевого самоврядування з енергозбереження, відзначив позитивну динаміку розвитку міста та перспективи подальшої співпраці.