Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голова Машівської РДА прозвітувала за рік роботи

Голова Машівської РДА прозвітувала за рік роботи

У Машівській РДА представили Публічний звіт голови Машівської районної державної адміністрації Юлії Середи  за 2017 рік. Про це йдеться на сторінці Машівської РДА.

Під час зустрічі громадськість хвилювали питання щодо:
– Організації рейсового транспорту по підвозу жителів Машівки-Селещини-Базилевщини до районного центру;
– Фінансування дитячого садка у Машівці;
– Утримання та фінансування районних установ, що надають послуги жителям району у зв’язку зі створенням ОТГ.

Щодо піднятих питань, Юлія Костянтинівна повідомила, що в райдержадміністрації є розуміння та співпраця з головою Базилівщинської сільської ради,. А присутній на зборах голова Машівської ОТГ Микола Кравченко, повідомив,що в планах громади придбати автобус до кінця року.  Спільно з Базилівщинською сільською радою це можна було б зробити набагато швидше.

Також голова РДА повідомила про позитивно вирішене питання з фінансування районних установ, що обслуговують жителів району. Є тісна співпраця з новообраними головами Михайлівської та Машівської ОТГ.

Щодо фінансування дитячого садка в Машівці, Юлія Середа зазначила, що згідно бюджетного законодавства, у райдержадміністрація не можуть здійснювати фінансування з районного бюджету. Однак пообіцяла вирішувати нагальні питання садочка завдяки допомозі народного депутата України А.Реки.

Система Orphus