Ви тут:
Суспільство 

Фахівці «Полтававодоканалу» відвідали Міжнародний господарський форум «Smart-city & Ecosystem»

Фахівці «Полтававодоканалу» відвідали Міжнародний господарський форум «Smart-city & Ecosystem»

З 7 по 11 лютого у Яремче Івано-Франківської області пройшов І Міжнародний господарський форум «Smart-city & Ecosystem». Участь у заході взяли й фахівці «Полтававодоканалу».

У рамках форуму також пройшла ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення — стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України».

Обговорення проблем галузі за участі представників Мінрегіонбуду

Разом з «Полтававодоканалом» на форум завітало більше 70 комунальних господарств України. Загалом участь прийняло більше 300 чоловік. Серед них — представники органів самоврядування, бізнесу та наукові співробітники.

Засідання, що проходили на форумі, стосувалися розроблення єдиної концепції відносин у сфері житлово-комунальних послуг. Зокрема, там акцентували увагу на процесі удосконалення нормативно-правового забезпечення у сфері питного водопостачання та водовідведення, а також на створенні належних умов для інвестування у розвиток галузі. Прес-служба «Полтававодоканалу».

Серед гостей форуму — заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, народний депутат України Альона Бабак.

Обговорення проблем галузі за участі представників Мінрегіонбуду

Доповіді працівників Мінрегіонбуду стосувалися змісту та механізмів державної політики у сфері водопровідно-каналізаційної галузі України. Під час них фахівці роз’яснювали стратегію розвитку сфери водопостачання, засоби впровадження та досягнення показників цілей сталого розвитку.

Виступали на заході й міжнародні гості — представники асоціацій водопровідно-каналізаційного господарства Німеччини, Польщі, Чехії, Словенії, Молдови, Білорусії.

Виставкові експонати

Протягом конференції проводилася галузева виставка технологій та обладнання. На ній можна було ознайомитися з новітніми розробками та технологіями, обмінятися досвідом, зав’язати контакти.

Організатор форуму Юрій Жерліцин говорить, що зустрічі такого рівня дають змогу ставати компетентнішими та збільшувати можливості фахових асоціацій:

— Саме таке спілкування комунальників з владою, підприємцями дає можливість напрацьовувати конструктивні пропозиції для вирішення проблем водопровідно-каналізаційної галузі.

Виступ представників Польщі

Генеральний директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев підкреслює, що участь у подібних заходах сприяє збільшенню потенціалу наших фахівців:

— У подальшому це дає змогу з гідністю і на високому професійному рівні виконувати свій обов’язок перед громадою — безперервно та якісно надавати послуги.

Представники Полтававодоканалу(1)

Довідка: Організатори щорічного заходу — ТОВ «Ватерпоінт», виробничо-практичний журнал «Водопостачання та водовідведення», Асоціація «Укрводоканалекологія», ГО «Клуб мерів», Асоціація міст України, Асоціації ОСББ України та громад за підтримки та активної участі Мінрегіонбуду.

 

Система Orphus