Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Ентузіаст створив сайт для спостереження за Tesla в космосі в режимі реальному часі

Ентузіаст створив сайт для спостереження за Tesla в космосі в режимі реальному часі

Для тих, кому цікаво, де перебуває машина Ілона Маска прямо зараз і куди улетить в найближчі два роки. Інженер Бен Пірсон (Ben Pearson) створив сайт Whereisroadster.com, на якому можна в реальному часі стежити за Tesla, запущеної в космос. Сайт показує відстань машини щодо інших небесних тіл і Сонця.

За словами Пірсона, він цікавиться космосом з третього класу і прочитав всі книги в бібліотеці, які тільки зміг знайти на цю тему. У день запуску Falcon Heavy з Tesla на борту він зауважив, що багато користувачів запитували про те, як відслідковувати об’єкт в космосі. Він вирішив розібратися, як це зробити, і створив спеціальний сайт.

Відразу після запуску, розрахунки Пірсона не сходилися з орбітою, яку вказував Маск. Однак пізніше з’ясувалося, що двигуни відключили занадто пізно і Tesla пролетить повз Марс. Пірсон зазначив, що відчув полегшення, коли дізнався, що Маск помилився, а його розрахунки виявилися вірними.

Whereisroadster працює завдяки розрахунками інженера і даними Лабораторії реактивного руху NASA. За інформацією сайту, Tesla опиниться найближче до Марса в жовтні 2020 року під час другого витка навколо Сонця, а потім почне віддалятися від червоної планети.

Що буде після листопада 2020 року сайт не показує. Однак дослідники вважають, що Tesla може повернутися на Землю, згорівши в атмосфері, впасти на Марс, або зіткнутися з астероїдом, так як її орбіта торкається пояса астероїдів.

Джерело: maximum.fm

Система Orphus