Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Експерти назвали основні переваги самотності: ви будете здивовані

Експерти назвали основні переваги самотності: ви будете здивовані

Науковці запевняють, що самотність має низку переваг, якими варто користатися, поки є час. Тому, якщо ви досі одні – не журіться, а читайте далі.

Дослідження свідчать про те, що люди, які перебувають у стосунках, значно частіше позбавляються взаємодії з соціумом, а це, до слова, може вельми негативно вплинути на психічне здоров’я.

А ще чоловіки та жінки, які без пари, приділяють більше уваги своєму здоров’ю, частіше практикують заняття спортом і можуть похизуватися низьким індексом маси тіла, чого не можна сказати про респондентів, які вже мають сім’ю. До слова, весілля не завжди провокує набирання зайвої ваги, але статистика не вельми втішна: сімейне життя впливає на фігуру не дуже добре.

Максимум самореалізації. Якщо вірити дослідженням, у вільних людей більше часу ніж у тих, хто має другу половинку. Відповідно, залишається більше часу на себе та втілення мрій і досягнення цілей.

Однак, це не означає, що потрібно бути самотнім протягом усього свого життя. Науковці запевняють, що самотні люди частіше страждають підвищеним артеріальним тиском і сильніше ризикують зіткнутися з інсультом, серцево-судинними захворюваннями, деменцією та депресією.

Джерело: Menslife.com

Система Orphus