“Динамо” зіграло внічию з “АЕКом”

Київське “Динамо” зіграло у гостях внічию 1:1 проти грецького АЕК у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

“Динамо” відкрило рахунок на 19-й хвилині. Дерліс Гонсалес виграв боротьбу на правому фланзі та прострілив до штрафного майданчика, куди увірвався Віктор Циганков, який відправив м’яч у ворота, повідомляє Еспресо.

У другому таймі АЕК перехопив ініціативу та примусив киян захищатися великими силами. Кілька разів динамівців рятував голкіпер Денис Бойко, який зовсім недавно перейшов до команди та проводив перший офіційний матч з 2016 року.

Греки досягли свого на 80-й хвилині, коли після навісу зліва зі штрафного від Лазароса Хрістадолопулоса, ворота головою впритул розстріляв Астрід Айдаровіч.

Український захисник грецького клубу Дмитро Чигринський всю гру просидів у запасі.

Повторний матч відбудеться 22 лютого у Києві.