Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина 

До Дня закоханих у Полтаві проведуть пізнавально-романтичну екскурсію “Кохання, шедеври і легенди”

До Дня закоханих у Полтаві проведуть пізнавально-романтичну екскурсію “Кохання, шедеври і легенди”

Історія створення шедевра невіддільна від долі його автора та епохи. Чимало написано геніальних рядків, мелодій, картин живопису, що оспівують любов і ненависть, красу жінки, радість материнства і батьківства, сімейне щастя або гіркоту розчарування.

“Чоловік і жінка – ця тема протягом усіх часів була важливою і, як лакмусовий папір, відбивала суть тієї чи іншої епохи до наших днів. На екскурсії “Кохання, шедеври і легенди” ми дізнаємося, хто був музами – джерелом натхнення митців різних епох. Історії, що залишились за кадром, точніше – за полотнами. Це і неприборкані пристрасті, і щасливі трагічні і романтичні історії, і пікантні та інтригуючі подробиці особистого життя художників, чиї полотна представлені у музейній експозиції”, – зазанчають організатори.


Жінки у долі та творчості Григорія Мясоєдова, Микола та Марія Ярошенки, Віра Шевцова, Єлизавета Званцева, Наталя Нордман та Ілля Рєпін, Іван і Глафіра Зайцеви, драматизм особистого життя Катерини Білокур – теми екскурсії.

Формат заходу “Кохання, шедеври і легенди” – незвичний: екскурсоводи зустрічатимуть гостей в образах художників та їх муз. Авторка екскурсії (вона ж і екскурсовод), – художниця, завідуюча відділом науково-масової та виставкової роботи Полтавського художнього музею Алла Тимошенко.

Дата проведення екскурсії – 14лютого, початок – 18.00. Місце проведення – Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М.Ярошенка. 

Зареєструватися можна за телефоном ‎+380951432041, ‎+380974482886.

Система Orphus