Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Для підлітків Кременчуцької виховної колонії провели тренінг “Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг”

Для підлітків Кременчуцької виховної колонії провели тренінг “Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг”

Сьогодні, 27 лютого, для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» асистент програмного відділу Полтавської Благодійної Організації «Світло надії» Тетяна Ісаєва провела тренінг «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг».

Зустріч була спрямована на розвиток у хлопців фінансової грамотності. Вихованці пройшли опитування на виявлення первинних знань про заощадження, їх мету, про особисті та сімейні грошові надходження, про суму заощаджень та відсотки суми депозиту, про гарантії вкладів в банках та процентні ставки тощо. В цікавій та пізнавальній формі юнаки дізналися про особисте фінансове планування. Визначили піраміду потреб. Ознайомилися з прикладами бюджету, поняттями «збереження» та «накопичення». Подискутували де і як краще зберігати власні і сімейні фінанси. Поповнили знання про банківські продукти, методи нарахування відсотків та різні умови по депозиту. Розглянули також і поняття «кредит», схеми його погашення та різновиди витрат по кредиту. Цікавим для юнаків стало і дізнатися про свої права при оформленні кредитів і депозитів, що регламентуються національним законодавством. Опісля хлопці пройшли з тренером повторне тестування та показали рівень знань, що отримали під час тренінгу. Наприкінці зустрічі хлопці зрозуміли, що люди, які володіють фінансовими знаннями, вміють розпоряджатися грошима впевнені в завтрашньому дні, завжди досягають життєвих цілей і фінансової незалежності.

“Юнаків потрібно навчати фінансовій грамотності – здатності приймати обґрунтовані рішення і здійснювати ефективні дії у фінансових сферах для реалізації життєвих цілей та планів на поточний момент і майбутні періоди”, – наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька

Система Orphus