Ви тут:
Суспільство Україна 

Державному музею авіації НАУ присвоєно ім’я авіаконструктора Антонова

Державному музею авіації НАУ присвоєно ім’я авіаконструктора Антонова

Державному музею авіації НАУ присвоєно ім’я Олега Антонова на честь 112-ї річниці видатного авіаконструктора. Вручення відповідних документів відбулось сьогодні, 7 січня, на території музею у Жулянах. Наразі музей займає 6 місце у світі за унікальністю експонатів.

Під час урочистостей літак з портретом Антонова – біплан Ан-2 – здійснив демонстративний політ. Прикметно, що Ан-2 був першою роботою конструктора й виявися настільки вдалим, що знаходиться у виробництві вже 70 років. Літак експортується на всі континенти, повідомляють у МОН.

“Під керівництвом Олега Антонова було створено найпопулярніші пасажирські лайнери та літаки. Зараз розробки КБ Антонов гідно підтримують престиж України як авіаційної держави у світі. Тому ми пишаємося тим, що Музей авіації був удостоєний великої честі носити ім’я видатного авіаконструктора сучасності” – зазначив в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко.

Довідково. Державний музей авіації НАУ був заснований у березні 2001 року. На території музею зібрано понад 70 експонатів, серед яких літаки різних поколінь: гелікоптери, навчально-тренувальні та пасажирські літаки.

Система Orphus