Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутати розглянули проекти рішень чотирнадцятої сесії Полтавської міськради

Депутати розглянули проекти рішень чотирнадцятої сесії Полтавської міськради

Учора відбулось засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, яке провів її голова Григорій Сахно.

Під час засідання, члени комісії розглянули проекти рішень чотирнадцятої сесії Полтавської міської ради.

Першочергово обговорили зміни основного фінансового документу Полтави. Зміни передбачають субвенцію на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування та затвердження вільного залишку видатків державної субвенції. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Також, під час засідання розглянули і питання «Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Полтава на 2018 рік». Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Сінельник доповів, що проектом передбачено додаткове виділення коштів в сумі 83 млн грн. Ці кошти спрямують на капітальні та поточні ремонти житлового фонду, ремонти автошляхів та міждворових проїздів, ремонт і утримання електромереж зовнішнього освітлення тощо.

Окрім того, розглянули питання, якими передбачено внесення змін до міських програм галузі культури, освіти, медицини, соціального захисту та інші.

Члени депутатської комісії рекомендували питання порядку денного засідання на розгляд чергової сесії Полтавської міської ради.

Система Orphus