Ви тут:
PROвсе Суспільство Україна 

День святого Валентина: українські романтичні пісні до свята

День святого Валентина: українські романтичні пісні до свята

Щороку 14 лютого закохані по всьому світу відзначають День святого Валентина, нагадуючи один одному про свої почуття. Радіо МАКСИМУМ підготувало підбірку найромантичніших українських пісень, які зроблять атмосферу ще інтимнішою.

Океан Ельзи – На небі

“А часом коли я сам не свій, і в голові дивні думки, і на душі сумно. Згадую я очі твої, і все стає мов навпаки, теплим таким”.

THE HARDKISS – Журавлi

“Буду тінню, ти світанком будь. В моїх стінах мальви зацвітуть, і згадаю, знай наші ночі чорні, як вуаль”

Один в каное – Пообіцяй мені

“Пообіцяй мені, пообіцяй мені, що завжди горітиме світло в твоєму вікні. Пообіцяй мені, хай навіть не збудеться, що “завтра” негайно і невідворотньо відбудеться!”

О.Торвальд – Почуття

“Почуття з весною в серці може легко тебе вбити, я тебе кохаю – цього не зупинити! Почуття, що не згасає легко вбити тебе може, ти навіть не помітиш, я без тебе не можу”

Друга ріка – 3 хвилини

“За три хвилини загубився і влюбився та пропав, за три хвилини закохався і набрався твоїх чар”

СКАЙ – Я тебе люблю

“Як мені боротись із пристрастю, що вирує в серці довгі роки? Час одружився із швидкістю, не мовчи, просто скажи: Я тебе люблю!.. Я тебе люблю!”

Pianoбой – ПОЛУНИЧНЕ НЕБО

“Буває важко зрозуміти, чому я тут і що роблю. А ти приносиш квіти, що назбирала вранці – я відчуваю, що люблю. Буває довгою дорога; дерева високо ростуть. Продершись крізь негоду, я повернусь до дому – тебе зустріну й обійму.”

Vivienne Mort – Пташечка

“А ти не можеш знати, як я тебе люблю. Ти лягаєш спати і я не дихаю до ранку, до ранку і аж до світанку сама я, як без місяця зоря.”

Антитіла – Танцюй

“Вдень двоє, в ніч двоє. В рейв двоє і кроси на асфальт. Тим, хто є, з ким хто є. Калюжі змиють фальш”.

Тіна Кароль – Твої гріхи

“Я, розчиняюсь у твоїх очах, ти моє божевілля і кохання водночас. Якщо не зможем ми іти одним шляхом удвох, землі залишим одну тінь на крилах чотирьох”.

Ivan NAVI – Закохуюсь

“Все сталось раптово, так малознайомі, але твій номер уже у швидкому наборі. Як не розумію, стала ти важлива, просто так прийшла і все змінила”.

Аркадій Войтюк – Все в тобі

“Я в собі крила ламав, літати сам не вмів, але твоя любов мене зриває з ніг. І в свої сімдесят, в кінці запливу я тобі подякую, що в мене вірила, для себе вибрала.”

TARABAROVA – ДОБРЕ З ТОБОЮ

“Знаєш, мені так здається, що ти особливий в моєму житті! Знаєш, твої щирі очі поцупили ночі спокійні мої!”

Jamala – Любити

“Лагідний твій сміх знов приніс весну. Паростком пробивсь у моїй душі. Каменем була, а зараз, як папір. Крихітний літак цілує небокрай. Де з’явились ми.”

TAYANNA — Квітка

“В день, коли тебе знайшла, я розцвіла, як квітка у полі, волошковім. В ніч, коли зійшла зоря я вийшла з берегів, як річка у горах. Чуй, як травами шумить моє волосся, розплетені коси. Знала би, що може бути так попросила б у неба, щоб швидше все збулося”.

Читайте також: Не попса! ТОП-10 альтернативних треків тижня, які варті твоєї уваги

Система Orphus