Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Делегація посадовців Диканщини переймала досвід впровадження реформи децентралізації на Черкащині (ФОТО)

Делегація посадовців Диканщини переймала досвід впровадження реформи децентралізації на Черкащині (ФОТО)

За підтримки Полтавського відокремленного підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” успішно розпочався стаді-тур для потенційних територіальних громад. Представники місцевого самоврядування Диканщини та керівництво районної державної адміністрації ознайомилися з кращими практиками об’єднання громад на прикладах Черкаської області. Про це повідомили на сайті Диканської РДА.

Першого дня, у рамках програми, відбувся круглий стіл “Кращі практики об’єднання в територіальні громади на прикладі Черкаських громад” за участі представників Черкаської облдержадміністрації та Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Там голова РДА Володимир Шкарбань, його заступники Зоя Присяжнюк та Віктор Дудник, керівник апарату Віталій Дяківнич, представники місцевогосамоврядування Диканського району зустрілися з директором Черкаського відокремленного підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергієм Слиньком, радником з питань децентралізації Черкаського ВП ЦРМС Сергієм Гончаром, заступником директора Департаменту-начальник управління планування регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації Сергієм Даниленком.

Наступного дня учасники програми ознайомилися з досягненнями Білозірської ОТГ, поспілкувалися з головою Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимиром Міцуком, оглянули інфраструктуру Білозірської ОТГ та вивчали передові практики.

Останнім пунктом програми, але не менш важливим за попередні, стало вивчення досвіду малих громад, що ввійшли до складу Білозірської ОТГ. А саме, смт Ірдинь, де селищний і сільські голови району могли поспілкуватися із старостою Олександром Максимовим, до речі, який є перший обраний староста в Україні.

Голова РДА Володимир Шкарбань відзначив, що у наших сусідів є гарний, а головне, практичний досвід і напрацювання, які обов’язково потрібно прийняти до уваги.

Система Orphus