Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Делегація Кременчука з офіційним візитом перебувала в місті Рішон-Ле-Ціон в Ізраїлі

Делегація Кременчука з офіційним візитом перебувала в місті Рішон-Ле-Ціон в Ізраїлі

Кременчуцька делегація у складі першого заступника міського голови Володимира Пелипенка та заступника міського голови Ольги Усанової з офіційним візитом відвідала Ізраїльське місто Рішон-Ле-Ціон.

На запрошення мера міста, пана Дов Цура вони взяли участь у святкуванні 70-річчя створення Держави Ізраїлю та 136 річниці створення міста Рішон-Ле-Ціон. Під час візиту, кременчуцькі посадовці мали офіційну зустріч з  мером Рішон-Ле-Ціону паном Дов Цуром, керівником комітету з міжнародник зв’язків міста Рішон-Ле-Ціон паном Мікаелєм Райфом, на якій обговорили подальші шляхи співпраці та розширення дружніх відносин між містами. Від імені міського голови Віталія Малецького, Володимир Пелипенко запросив керівництво міста Рішон-Ле-Ціон відвідати Кременчук у зручний для них час.
Нагадаємо, що український Кременчук та ізраїльський Рішон-Ле-Ціон об’єднує спільна історія та міцні духовні зв’язки. У 1882 році 10 виходців з тодішньої російської імперії під керівництвом кременчужанина Залмана Давида Левонтіна придбали у арабів пустинні землі та заснували місто Рішон-Ле-Ціон.
Відродженням духовного життя євреїв Кременчука з 1998 року, після 60-річного забуття, відновлює раввін Шломо Давид Соломон, який народився у місті Рішон-Ле-Ціон.
Вже багато років міські громадські організації двох міст, представники влади втілюють ідеї щодо встановлення побратимських зв’язків між містами Кременчук і Рішон-Ле-Ціон.
Система Orphus