Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Більше 300 млн грн податків отримав бюджет від полтавських платників у січні

Більше 300 млн грн податків отримав бюджет від полтавських платників у січні

«За січень 2018 року до державного бюджету від платників міста Полтави надійшло 144 мільйони гривень податкових платежів», – підбив підсумки роботи за перший місяць 2018 року керівник ДПІ у м. Полтаві Олег Бакум.

До місцевого бюджету податковою інспекцією Полтави мобілізували майже 163 мільйони гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили 139 мільйонів гривень, що на 31 мільйон гривень більше за відповідний період 2017 року.

Також Олег Бакум зазначив:

«Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету на 23 мільйони гривень у порівнянні з січнем 2017 року зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала 89 мільйонів гривень, що становить 64% в загальній сумі податкових надходжень міського бюджету. На 7 мільйонів гривень більше сплатили суб’єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за перший місяць цього року від них надійшло 24 мільйони гривень. Із цієї суми приватними підприємцями сплачено 19,6 мільйонів гривень єдиного податку, решту 4,4 мільйони гривень – забезпечили юридичні особи».

Платники земельного податку та орендної плати за землю сплатили до бюджету міста 13,8 мільйонів гривень, що на 2,2 мільйони гривень більше ніж у січні 2017 року.

За рахунок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився майже на 6,4 мільйони гривень.

За січень 2018 року платниками міста Полтави сплачено 167,5 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 47 мільйонів гривень більше ніж за січень 2017 року. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

Сектор організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus