Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Без черги: у Полтавській обласній лікарні презентували електронний сервіс

Без черги: у Полтавській обласній  лікарні презентували електронний сервіс

Сьогодні у Полтавській обласній клінічній лікарні імені М.В. Скліфасофського презентували електронний сервіс для приймального відділення.

Відтепер пацієнти, які прибули на планову госпіталізацію, можуть записатись до електронної черги оформлення необхідної документації. Цей зручний сервіс позбавляє пацієнтів необхідності перебування у «живій» черзі очікування.

Заступник головного лікаря з організаційно-методичних питань Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфасофського  Ірина Петрівна  Коломоець розповідає, що термінал з планової госпіталізації хворих у відділення лікарні почав працювати з п’ятого лютого.

“Працівники лікарні з першого дня роботи терміналу відчули як люди зорганізувалися та знизилася напруга в черзі”- зазначає Ірина Коломоець.

Електронний сервіс встановили в тестовому режимі за позабюджетні кошти. Його орієнтовна вартість  шістдесят тисяч гривень.

Також від початку року працює сервіс запису телефоном через реєстратуру (05322) 2-42-77 на консультацію до фахівців поліклініки ПОКЛ імені М.В. Скліфосовського. Ним можуть скористатися пацієнти, які мають направлення від сімейного лікаря на консультацію до фахівців третинного рівня.

“На протязі останніх чотирьох місяців ми запровадили сервіс запису на консультацію до лікарів обласної консультативної поліклініки за телефоном. Кожен хворий, який отримав направлення від сімейного або районного фахівця може записатися в реєстратурі обласної консультативної поліклінки в зручний для нього день і безперешкоди зайти в кабінет до лікаря в назначений час”,-  заступник головного лікаря Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфасовського з амбулаторного поліклінічного розділу роботи Євгеній Олександрович Величко.

Система Orphus