Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На в’їздах до Кременчука зняли ветеринарно-санітарні пости

На в’їздах до Кременчука зняли ветеринарно -санітарні пости

Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради. Про це повідомляють на сайті Кременчуцької міської ради.

Патрульні пости на кордоні міста Кременчука  були встановлені на вул. Київській, Б. Хмельницького та вул. Академіка Герасимовича у зв’язку із виявленням осередку африканської чуми свиней на свинофермі СК «Іскра» в с. Недогарки. Враховуючи те, що всі необхідні ліквідаційні заходи в осередку виявлення хвороби були виконані: утилізоване поголів’я свиней в кількості 1833 голів, проведено  ветеринарно-санітарні роботи, дезинфекцію приміщень тощо, прийнято рішення припинити діяльність патрульних постів на кордоні міста Кременчука.
За інформацією керівника Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби  Василя Покотила,  на всіх цих патрульних постах, починаючи з 31.01.2018 року по 14.02.2018 року, випадків завозу свиней та продукції з села Недогарки не було встановлено. Він також підкреслив, що осередок хвороби було виявлено лише на свинофермі СК «Іскра», у приватних домогосподарствах випадків захворювання свиней не було, про те, селянам рекомендували забити худобу та переробити м’ясо для власних потреб.
Система Orphus