Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина Україна 

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

У День Героїв Небесної Сотні у всій державі згадують борців за свободу України, а також тих, хто й сьогодні відстоює цілісність країни на Сході держави.

Чотири роки тому українці мусили почати боротьбу за власну незалежність і за право жити у вільній демократичній країні. Тієї зими жителі з усіх куточків країни зібралися на Майдані ­Незалежності, щоб заявити про своє бажання відкрито та щиро. Їх не злякав збройний опір, вони без страху ризикували своїм життям заради світлого майбутнього рідної країни. У цій боротьбі і з’явилася ­Небесна Сотня – новітні українські Герої, люди, котрі віддали своє життя заради майбутнього рідної держави.

Фото Максима Дондюка

У 2014 році був знятий документальний фільм Сергія Лозниці “Майдан”. 

Це хроніка подій повстання громадянського суспільства проти режиму Януковича, яке відбулося взимку 2013/14. У фільмі розповідається про хід революції: від мирних мітингів на Майдані Незалежності до кривавих вуличних боїв між протестувальниками і міліцією.

Серія протестних акцій у Полтаві протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року, що відбувались в рамках Євромайдану. Традиційно мітинги проходили на площі біля Полтавської ОДА. Активісти регулярно проводили пікети владних установ, автопробіги, марші містом.

фото Анни Чапали

 

Система Orphus