Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

14 лютого Кременчуцький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану проведе акцію “Кохання поза часом”

14 лютого Кременчуцький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану проведе акцію “Кохання поза часом”

У День закоханих, 14 лютого, за ініціативи Міністерства юстиції України проходитиме загальноукраїнська акція «Кохання поза часом».

Цього дня відділи  державної реєстрації актів цивільного стану в різних куточках країни проводитимуть прийом заяв на державну реєстрацію шлюбу з проведенням безкоштовного обряду «Заручини» та урочисту реєстрацію  шлюбів, заяви на які подаватимуться протягом 14 лютого молодятами з правом на скорочення місячного терміну, повідомляють у міській раді.
На Полтавщині до загальноукраїнської акції «Кохання поза часом» має долучитися два відділи  державної реєстрації актів цивільного стану, серед яких і Кременчуцький міський відділ ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області.
До уваги кременчужан і гостей міста! 14 лютого з 08.00 до 24.00 години всіх закоханих чекають у РАЦСі Кременчука за адресою, вул. Першотравнева, 5. У цей день подати заяву на реєстрацію шлюбу можуть всі бажаючі громадяни, незалежно від того, де вони зареєстровані або проживають. Для подачі такої  заяви їм необхідно мати при собі лише паспорти, а у разі повторного шлюбу – документ про розірвання попереднього.
Обряд заручин для тих, хто в  День закоханих подаватимуть заяви на реєстрацію шлюбу, проходитиме безкоштовно та в урочистій обстановці. Щодо, власне, реєстрації шлюбу, то молодятам, які мають бажання не тільки подати заяву, а й одружитись, проводитиметься безкоштовний обряд урочистої церемонії шлюбу. У такому випадку умова для наречених тільки одна – законна підстава для скорочення місячного терміну реєстрації, а саме, служба нареченого в АТО, вагітність нареченої тощо.
Наразі колектив Кременчуцького міського відділу  ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області готується до майбутніх урочистостей, під час яких на всіх закоханих чекатимуть сувеніри та сюрпризи. Для фото- та відеозйомок будуть облаштовані неповторні фотозони.