Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

1 березня у Кременчуці стартує загальноміський конкурс соціальних відеороликів «Разом за добро!»

1 березня у Кременчуці стартує загальноміський конкурс соціальних відеороликів «Разом за добро!»

У Кременчуці вже стало доброю традицією проведення загальноміського конкурсу соціальних відеороликів «Разом за добро!» з метою профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ігроманії, ВІЛ/СНІДу у молодіжному середовищі, популяризації здорового способу життя, формування молодіжної субкультури з пріоритетами здоров’я, спорту, активного відпочинку, відмови від шкідливих звичок, залучення молоді до вирішення власних проблем та спрямування зусиль молоді в конструктивне русло, системного позитивного впливу  на процеси самовизначення та соціалізації молоді.

Організатори заходу – управління у справах молоді та спорту, департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за підтримки КП « Кременчуцька міська телерадіокомпанія».
Участь у конкурсі можуть брати загальноосвітні та вищі навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації. Команди навчальних закладів мають підготувати свої відео ролики, висвітливши одну із запропонованих тем: «Ти сам собі країна», «Віртуальний світ: дві сторони медалі», «Бути собою – це модно!», «Корупція починається з тебе», «Тварини – це не іграшка», «Підлітковий булінг», «Я за здоровий спосіб життя», «Боротьба з ВІЛ/СНІД», «Волонтери – люди доброї волі», «Боротьба з наркоманією», «Похилий вік потребує уваги». Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Конкурс триватиме з 1 березня по 22 травня 2018 року. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюватиметься  з 2  до 15 березня 2018 року. З 16 березня до 15 квітня 2018 року  триватиме зйомка відеороликів у навчальних закладах. 6 квітня 2018 року відбудеться засідання журі та попередній перегляд відеороликів. 17 квітня 2018 року о 15:00 в приміщенні Молодіжного Парламенту Кременчука – засідання журі, здача відеороликів. Відео, що пройшли перевірку на відповідність вимогам,  будуть опубліковані на каналі відеохостингу “YouTube” «Конкурс соціальних відеороликів «Разом за добро».  З 20 квітня до 10 травня 2018 року включно проходитиме голосування на відеохостингу “YouTube” за кращий відеоролик в кожній з категорій. З 11 травня 2018 року журі визначатиме переможців у двох категоріях: 1 категорія – загальноосвітні навчальні заклади міста; 2 категорія – вищі навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації, а 22 травня 2018 року – нагородження учасників та переможців.

Умови участі:

 • усі відеоролики мають бути авторськими;
 • відеоролики мають бути державною мовою;
 • відеоролик має відповідати заявленій темі;
 • відеоролик має висвітлювати актуальність проблеми та вказувати шлях або позитивні приклади щодо її розв`язання;
 • фото можуть займати не більше ¼ частини часу тривалості відео ролику;
 • відеоролик повинен містити відеозйомку не менше ніж ¾ тривалості його часу;
 • тривалість відеоролику не має перевищувати 3 хвилин;
 • героями відеоролику мають бути учні/студенти навчального закладу;
 • у відео не може бути використано матеріали, що є об’єктами інтелектуальної власності без згоди автора/авторів;
 • відео не може містити спотворену або неточну інформацію;
 • для можливості проведення Конкурсу учасники надають оргкомітету право на використання наданих учасником матеріалів, в тому числі право на опублікування ролика на Інтернет-сторінці організації, відеохостингу та в соціальних мережах, таким чином робота стане доступною необмеженому числу осіб у будь-який час з будь-якого місця за їх вибором;
 • суб’єкти персональних даних користуються правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних»;
 • реєструючись для участі в Конкурсі, учасник приймає умови цього Положення і зобов’язується виконувати їх. Невиконання умов Положення є підставою для дискваліфікації учасника.
 • від одного навчального закладу можна подати лише один відеоролик.

       Критерії відбору:

 • розкриття вибраної теми;
 • не перевищення зазначеного в умовах Конкурсу часу;
 • бути оригінальним та не використовувати чужу інтелектуальну власність.
Для участі навчального закладу в конкурсі потрібно подати заявку до 15 березня 2018 року за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3, або надіслати на електронну пошту kmkmo2016@ukr.net. Заявку в електронному вигляді можна отримати на сайті організації www.molod.org.ua.
Система Orphus