Ви тут:
Культура Цікавинки 

Жіночі якості, які притягують чоловіків, як магніт: що таке жіноча привабливість?

Жіночі якості, які притягують чоловіків, як магніт: що таке жіноча привабливість?

І чому так часто менш симпатичні дівчата купаються в увазі чоловіків, поки їх ідеальні подруги перебувають на самоті? Журналісти склали список якостей привабливих жінок, які незмінно привертають чоловіків.

Упевненість в собі. Хто відчуває власну привабливість, той і стає привабливим. Йоганн Вольфганг фон Гете говорив, що жінка, яка твердо впевнена у своїй красі, зуміє врешті-решт переконати в ній всіх інших.
З жінкою, твердо вірить в свою неперевершеність, навколишній світ погоджується. Навіть поганулі, з вдячністю прийняли себе, набагато привабливіше красунь, які переживають через маленького прищика. Упевнена в собі жінка ніколи не стане себе прилюдно критикувати. Вона виділяє флюїди впевненості і сексуальності, і чоловіки хочуть саме таких жінок. Жіночність і ніжність Бути красивою легко-важко лише виглядати красивою.
Сильна стать віддає перевагу жіночним дівчатам, які дозволяють чоловікові бути чоловіком. Домагатися розташування жінки, доглядати за нею, допомагати, відчувати себе великим і сильним – його робота і задоволення. Але тут важливо не перегинати палицю: уявна безпорадність чоловіків дратує. доброта Краса – це обіцянка щастя.  Жінка, яка помічає хороше,  дивиться на світ добрими очима, здатна співпереживати і любити, притягує людей. Чоловіки, зацікавлені в тривалих відносинах, шукають в партнерці душевну теплоту.
 
Сексуальна привабливість на 50 відсотків складається з того, що у вас дійсно є, і на 50 відсотків з того, що у вас є, на думку інших людей. Цілеспрямовані жінки викликають більший інтерес у сильної статі, ніж пасивні особи, які не здатні до самостійних дій. Приваблива жінка знає, чого хоче, і ніколи не витрачає час на пошуки винних. Вона – господиня своєї долі, тому поряд з такою жінкою перебувати приємно і комфортно.
Уміння жити тут і зараз, бути присутнім в житті, насолоджуватися кожним днем ​​- такі якості діють на чоловіків, як найсильніший магніт. Всім приємна присутність жінки, яка приймає себе такою, яка вона є, і вдячної навколишнього світу. Життєлюбність, оптимізм, відсутність звички всіх засуджувати і нити – люди з такими якостями випромінюють внутрішнє світло. Уміння подати себе Найважливіше в жіночому одязі – жінка, яка її носить. Доглянута, акуратна, зі смаком одягнена жінка, яка знає свої сильні сторони і вміє вигідно підкреслити достоїнства – незмінно захоплює. Причому чоловік не помітить, модно чи вона одягнена, а ось сидить одяг ідеально – це відзначить відразу.
Жінок, одяг яких красиво підкреслює вигини, проводжають поглядом.  Хазяйновитість, як це не прикро чути деяким дамам, – одне з найпривабливіших якостей. Чоловіки цінують жінок, здатних підтримувати чистоту і смачно готувати. Створюють навколо себе особливу атмосферу тепла і затишку. Така жінка здається втіленням спокою і тихого сімейного щастя. щастя По-справжньому щаслива жінка здатна звести з розуму багатьох чоловіків – і вже точно кожну другу жінку.
Чоловікам не подобаються жінки, які дратуються на людей і завжди всім незадоволені, які вважають, що хтось зобов`язаний забезпечити їм щасливе життя. Уміння бути щасливою, цінувати людей навколо себе, помічати позитивне – до власниці такого світлого внутрішнього настрою люди незмінно тягнуться. У жінки є тільки одна можливість бути красивою, але бути привабливою є сто тисяч можливостей. Інтерес, який жінка проявляє до свого обранця, захоплює розум і серце чоловіка.
Природна і щира симпатія здатна залучити практично будь-кого. Приваблива жінка не боїться своїх бажань і не соромиться сказати чоловікові, чого саме вона хоче, – ні в ресторані, ні в ліжку. уміння спілкуватися Що таке, врешті-решт, зовнішній блиск? Просто-напросто почуття такту, завдяки якому сієш, коли тебе ніхто не бачить, і жнёшь, коли ти у всіх на виду. Чоловікам подобаються відкриті, товариські, цікаві співрозмовниці, але при цьому не будують з себе всезнайка. Приваблива жінка буде дотепною, але незрозумілою – ніколи. Вона з цікавістю слухає, про що говорить чоловік, дозволяє йому відчути себе винахідливим, спритним, сильним. І поруч з такою жінкою він буде бажати перебувати. граціозність Немає некрасивих жінок, є тільки жінки, які не вміють бути красивими.
 Жести привабливої жінки плавні і граціозні. У неї ідеальна постава і приголомшлива хода. За її рухам видно, наскільки добре вона до себе ставиться. Особливість, притаманну їй при ходьбі, – погойдування стегнами – чоловіки знаходять гіпнотично прекрасною. посмішка Привабливими нас робить гарний настрій. 
Усміхнені жінки з почуттям гумору залучають набагато більше чоловіків, ніж похмурі і вічно незадоволені дами. Посмішка – це не тільки весела вдача, а й ознака енергії і життєлюбства. У сяючих від радості очах привабливо жінки, чоловік бачить обіцянку насолоди. Природність і щирість Жіноча привабливість тільки тоді сильна, коли вона природна і стихійна.
Приваблива жінка природна, відкрита і вільна від комплексів. Чоловіки тягнуться до щирих. По-справжньому привабливі жінки вважають за краще бути, а не здаватися. Безсумнівно, володарки цих якостей приваблюють чоловіків. Але, мабуть, головне (і доступне абсолютно будь-якій жінці) якість – вміння бути собою, бути природною. Тому як тільки це приверне того єдиного чоловіка, якому потрібна справжня ти.

Джерело: hinginkaar.ru