Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Відкрите і позитивне сприйняття реформ – це основа запровадження пілотного проекту “Детектив” на Полтавщині”, – Удо Моллер

“Відкрите і позитивне сприйняття реформ – це основа запровадження пілотного проекту “Детектив” на Полтавщині, – Удо Моллер

Про це повідомив під час прес-конференції керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер. Разом із Консультативною місією ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, він привіз до Полтави професійне обладнання для поліцейських.

“Відкрите і позитивне сприйняття реформ – це основа запровадження пілотного проекту “Детектив” на Полтавщині, – наголосив керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер  Удо Моллер.

Одним із 5 напрямків діяльності консультативної місії є реалізація європейських проектів. Роблять це для просування Департаменту в НП України з метою підвищення розслідування кримінальних злочинів.

“61 ноутбук, який дозволяє разом із 3G системою працювати незалежно від робочого місця, 22 принтери, 4 цифрових фотоапарати для зйомок фототаблиць на місці злочину, чимало змінних пристроїв (картриджі та т.п.), 2 пральні машинки. Ми передали тренінговому центру комплекс технічних споряджень. Щоб поліцейські Полтавщини підвищували свій професійний рівень”, – зазначив заступник голови національної поліції України Костянтин Бушуєв.

Завдяки перепідготовці особового складу на базі Полтавського тренінгового центру поліції, громадяни отримають високий рівень безпеки. Однак це не всі кроки, які планують реалізувати, розповіли в поліції. Налагоджувати тісну взаємодію з громадянами, проводити плідну роботу з керівниками територіальних громад – практичні завдання поліцейських.

Підвищена увага до взаємодії громадянського суспільства і партнерства поліції – провідна умова в реформуванні правової системи області. Це один із головних шляхів плідної роботи. Усі відділи поліції з радістю приймають технічну допомогу, заявив керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер:

“Обладнання центру дозволить здійснювати тактико-спеціальну підготовку працівників у відрядженнях. Ваш центр – один із найкращих в Україні. Тож захисні костюми, груші, рукавиці тільки підвищать рівень бойової майстерності копів”.

На офіційному врученні оснащення в поліцейському центрі, радник-тренер з питань взаємодії поліції з громадськістю Франк Хансен, повідомив, що завдяки системі “Детектив”, фахівці швидше розкриватимуть злочини:

“У рамках кримінальних проваджень  відтепер вони зможуть спрощувати усі процедури. Так, наприклад, детективні групи самостійно здійснюватимуть спецзаходи. Такі дії значно полегшать роботу і знизять бюрократію, що в підсумку дозволить швидше розкрити злочин”.

Полтава стала наступним містом, де впровадили “Детектива” і приємно вразила гостей високим рівнем побутового комфорту в тренінговому центрі: оснащенням навчальних класів, спортивним майданчиком, приміщеннями для тактичної підготовки. А також – кваліфікацією інструкторів.

Полтавський, недарма називають одним із найкращих тренінгових центрів в Україні. На його базі здійснюють перепідготовку особового складу тренерів з усіх областей країни. А ще, найближчим часом, на Полтавщині готуються створити другий підрозділ детективів – у структурі слідчого управління ГУ Нацполіції. Уже обрали його голову, наразі за конкурсом набирають працівників.

Система Orphus