Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Оржиці обговорили розвиток Національного природнього парку “Нижньосульський”

В Оржиці обговорили розвиток Національного природнього парку “Нижньосульський”

Днями, Голова Оржицької РДА Олена Кражан, провела апаратну нараду та засідання колегії за участю заступника голови районної ради Василя Яковенка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району. Про це повідомляють на сторінці ради в мережі.

У ході наради розглянули питання про роботу зі зверненнями громадян у бюджетній установі «Національний природний парк «Нижньосульський» відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”. Доповідав в.о. директора бюджетної установи «Національний природний парк «Нижньосульський» Валерій Свіколкін.

За результатами апаратної наради надали відповідні доручення.

На засіданні колегії розглянули ще три питання. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік доповів головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Олег Петрик.

Про стан організації та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях району поінформував Лаптєв Олександр Юрійович – військовий комісар Оржицького районного військового комісаріату.

З питанням про роботу районної психолого-медико-педагогічної консультації та основні завдання щодо створення районного інклюзивно-ресурсного центру виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

Заслухавши та обговоривши питання, колегія райдержадміністрації прийняла рішення.