Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві традиційно освятили воду на водозаборі № 1 (ФОТО)

У Полтаві традиційно освятили воду на водозаборі № 1 (ФОТО)

У день Хрещення Господнього традиційно відбулося освячення води на водозаборі № 1 КП ПОР “Полтававодоканал”. Аби взяти участь в обрядовому дійстві та освятити питну воду, захід відвідали небайдужі, віруючі полтавці. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Міський голова Олександр Мамай розповів, що освячення води зі свердловин проводять щорічно, адже звідси вода потрапляє до оселі містян:

– На жаль, не усі люди зможуть особисто прийти на обряд освячення води. Тому у цей день освячується вода зі свердловин, аби кожен, уже у себе вдома, мав можливість скуштувати освячену воду, яка дійсно має цілющі властивості.

Традиційно, молитву освячення проголосив Високопреосвящений митрополит Полтавський та Миргородський Филип. Він привітав полтавців з великим святом Хрещення Господнього і побажав, аби в першу чергу, очистились душі кожного:

– Нехай з цією водою Господь пошле вам усім свою благодатну силу, свою допомогу! Щоб у ваших домівках, у ваших серцях, і у нашій Україні запанував мир, добро і злагода!