Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій виховній колонії з вихованцями провели профілактичну роботу зі вживання наркотиків та алкоголю

У Кременчуцькій виховній колонії з вихованцями провели профілактичну роботу зі вживання наркотиків та алкоголю

Сьогодні фахівці ГО «Громадське здоров`я» з Полтави в рамках проекту «Права та здоров`я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» зустрілися з вихованцями державної установи «Кременчуцька виховна колонія».

З хлопцями провели індивідуальну роботу, спрямовану на профілактику вживання наркотичних та алкогольних речовин. Більш детально розповіли про небезпечність шкідливих звичок та їх наслідки. Розширили уяву про шкідливість нікотину, алкоголю і наркоманії. Ознайомили юнаків із соціальними, психологічними наслідками алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії з метою формування стійкого альтернативного вибору на користь відмови від їх вживання.

Начальник колонії Олександр Сайко наголосив, що саме підлітковий вік характеризується кризою, тому комплексна робота співробітників колонії у співпраці з громадськими організаціями повинна бути спрямована на формування у підлітків особистісних ресурсів, що забезпечують домінування цінностей здорового способу життя, дієвої установки на відмову від прийому хімічних і психоактивних речовин. Також розвиток психологічних навичок, необхідних у вирішенні конфліктних ситуацій і у протистоянні груповому тиску, в тому числі пов’язаному зі зловживанням алкоголем, тютюном, наркотиками.

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька

Система Orphus