Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на базі військової частини 3059 планують створити полк Національної Гвардії України

У Кременчуці на базі військової частини 3059 планують створити полк Національної Гвардії України

Кременчуцький батальйон Національної Гвардії України може стати полком. Таку перспективу розглядали міський голова Віталій Малецький, голова інспекційної групи Головного управління Національної Гвардії України генерал-лейтенант Володимир Пеньков і  командир військової частини 3059 батальйону Національної Гвардії України Олександр Аленін.

Перебуваючи на базі батальйону вони оглянули умови, які створені для несення служби особового складу батальйону та, над створенням яких наразі працюють, побували на будівництві казарми та адміністративного приміщення, повідомляють у міській раді.
Голова інспекційної групи Головного управління Національної Гвардії України генерал-лейтенант Володимир Пеньков відзначив, що у порівнянні з іншими містами Полтавської області Кременчук має гарні перспективи для того, щоб на базі військової частини  3059 було створено полк Національної Гвардії України. Над цим питанням працюють на різних рівнях, зокрема суттєва підтримка відчувається  боку міської вади Кременчука.
Міський голова наголосив, що міською радою затверджено програми, відповідно до яких надається фінансова підтримка військовим підрозділам, які дислокуються в місті. Видатки міського бюджету на ці цілі щороку збільшуються, за пріоритет беруться завдання покращення умов, в яких проходить службу особовий склад  військових частин.