Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляцькому районі на новозбудованому спортивному майданчику турнір з міні-футболу

У Кобеляцькому районі на новозбудованому спортивному майданчику турнір з міні-футболу

2018 рік у селі Канави Кобеляцького району розпочався турніром з міні-футболу, який урочисто відкрили 2 січня Канавський сільський голова Сергій Гнатенко та голова районної ради Володимир Кішінський.

Географічно Канавська сільська рада розташована на межі Кобеляцького і Новосанжарського районів Полтавської області та Царичанського району Дніпропетровської області.Саме за ініціативи Канавського сільського голови Сергія Гнатенка було започатковано проведення щорічного «Різдвяного турніру» з міні-футболу.

Свою згоду на участь дали команди «Динамо» (с.Ляшківка)Царичанського району, «Оріль» (с. Ливенське) Новосанжарського районута чотири – Кобеляцькогорайону: «Оріль» (с. Канави), «Нива» (с. Бродщина), команди сіл Іванівка і Самарщина. Отже, протягом наступного тижня команди будуть змагатися за кубок переможця.

Нагадаємо, що 8 грудня 2017 року було відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям на території Канавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Загальна вартість склала 1 млн. 148 тис.грн., з них: 588 тис.грн. виділила Канавська сільська рада на влаштування основи та 560 тис. грн. – Полтавська обласна рада на штучне покриття в рамках обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017–2020 роки.