Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Роз’яснення Держпраці щодо збільшення мінімальної тарифної ставки робітника І розряду

Роз’яснення Держпраці щодо збільшення мінімальної тарифної ставки робітника І розряду

Щодо збільшення мінімальної тарифної ставки робітника 1 розряду надає роз’яснення головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Ольга Шувакіна.

Підприємства госпрозрахункової сфери (у тому числі комунальні) згідно зі ст.97 КЗпП України та ст.15 Закону України «Про оплату праці» питання оплати праці своїх працівників вирішують самостійно в колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (територіальними) угодами.

За статтею 7 Закону України «Про колективні договори і угоди» (далі – Закон) у колективному договорі встановлюються зобов’язання сторін, зокрема щодо нормування й оплати праці, умов регулювання фонду оплати праці та встановлення міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці.

Відповідно до статті 8 Закону галузеві норми регулюються на галузевому рівні. Зокрема, галузевими угодами встановлюються мінімальні гарантії заробітної плати відповідно до кваліфікації на основі Єдиної тарифної сітки згідно з мінімальною межею та мінімальними розмірами доплат і надбавок з урахуванням специфіки, умов праці окремих професійних груп і категорій працівників галузі.

При цьому, якщо підприємство перебуває у сфері дії відповідної галузевої (територіальної) угоди, то під час укладання колективних договорів мають дотримуватися положення цієї угоди.

Якщо підприємство не перебуває у сфері дії будь – якої з галузевих угод, то згідно із законодавством під час визначення умов оплати праці найманих працівників мають дотримуватися вимоги законодавства, зокрема щодо розмірів мінімальної заробітної плати та забезпечення диференціації заробітної плати залежно від складності виконуваної роботи та кваліфікації працівників (ст. 6 Закону України «Про оплату праці»).