Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Компанія DuPont увійшла до списку топ 100 глобальних інноваційних компаній 2017 р. за версією Clarivate Analytics

Компанія DuPont увійшла до списку топ 100 глобальних інноваційних компаній 2017 р. за версією Clarivate Analytics

DuPont визнається однією з найбільш інноваційних компаній світу впродовж 7 років

Агентство Clarivate Analytics назвало компанію DuPont однією з провідних світових інноваційних компаній 2017 року, сьомий рік поспіль включаючи компанію в престижний список. У щорічний рейтинг входять найбільш інноваційні корпорації і організації, які внесли найбільший вклад в розвиток інновацій за допомогою створення нових технологій та їх комерційної реалізації.

Серед останніх інновацій DuPont відзначені наступні:
Технологія DuPont™ Intexar™ для матеріалів, використовуваних в одязі для занять спортом і фітнесом,
Лінійка терморегулювальних матеріалів DuPont™ Temprion™ для застосування в електронних пристроях,
Удосконалена технологія CRISPR-Cas для рослинництва,
Технологія для підвищення врожайності Pioneer® Qrome™,
Пробіотики преміум-класу HOWARU® Shape, що допомагають зменшити обсяг талії, ефективність яких була доведена в ході клінічних випробувань,
Система ферментації DuPont™ SYNERXIA® Thrive, інноваційне рішення на основі дріжджових грибків і ферментів для збільшення вироблення паливного етанолу.

Престижний рейтинг означає міжнародне визнання істотного внеску включених в нього компаній в галузі інноваційних розробок. Рейтинг є надійним інвестиційним ресурсом і доказом зростання фінансування галузі наукових досліджень, кількості реєстрованих патентів і розвитку нових ринків. Рейтинг Clarivate Analytics високо оцінює інноваційні компанії, для яких пріоритетним залишаються інвестиції в унікальні розробки, що довели свою ефективність. Зміцненню позицій цих компаній також сприяє успішна реєстрація патентів і розвиток нових глобальних ринків.

Методика рейтингу 100 провідних інноваційних компаній світу 2017 Clarivate Analytics містить чотири основних критерії: загальна кількість патентів, відсоток успішних заявок на отримання патенту, які отримали фінансування, глобальне охоплення і значимість винаходів, що оцінюється за показниками цитованості. Методика експертної оцінки заснована на рішеннях компанії Clarivate, що включають найповніший у світі перелік патентних документів Derwent World Patents Index (DWPI). Перелік надає найбільш повні і авторитетні дані про патенти з професійними анотаціями і коментарями, і є надійним джерелом для більш ніж 40 патентних бюро в усьому світі.

З повним рейтингом 2017 р. компанії Clarivate Analytics можна ознайомитись на сайті www.top100innovators.com.

DuPont – це підрозділ компанії DowDuPont (NYSE: DWDP), холдингової компанії, що об’єднує The Dow Chemical Company і DuPont, на основі якої будуть створені великі незалежні публічні компанії в сегментах продукції для сільського господарства, наукомістких матеріалів і спеціальних продуктів. Спираючись на передові інновації, три нові компанії займуть лідируючі позиції у відповідних галузях з метою задоволення потреб замовників і внесення вкладу в рішення проблем глобального масштабу. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на веб-сайті: www.dupont.com
#   #   #

Логотип DuPont Oval logo, DuPont ™ і всі продукти, позначені ™, ℠ або ® є зареєстрованими торговими марками компанії E.I. du Pont de Nemours and Company або її дочірніх компаній, якщо не вказано інакше.

Система Orphus