Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Інспектор із благоустрою Карлівської міськради оштрафований за порушення обмежень щодо сумісництва

Інспектор із благоустрою Карлівської міськради оштрафований за порушення обмежень щодо сумісництва

Апеляційний суд Полтавської області не задовольнив апеляційну скаргу інспектора з благоустрою Карлівської міської ради Савчука С. І. та залишив постанову Полтавського районного суду без змін.

Таким чином, інспектор визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 1 ст. 172-4 КУпАП та оштрафований на понад 5 тис. грн і повинен повернути отриманий дохід від роботи за сумісництвом, повідомив прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Артем Лещенко.
За словами прокурора, у судах першої та апеляційної інстанцій прокуратура довела, що майже півроку зазначений  громадянин суміщав роботу інспектора з благоустрою міськради з підприємницькою діяльністю, чим порушував вимоги ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції».
«Відповідно до цієї статті він не мав права займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю», – сказав Артем Лещенко.