Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутат Полтавської облради від УКРОПу Василь Хоменко витратив 1 млн грн на медобладнання для онкодиспансеру та два дитячі майданчики

Депутат Полтавської облради від УКРОПу Василь Хоменко витратив 1 млн грн на медобладнання для онкодиспансеру та два дитячі майданчики

Депутат Полтавської обласної ради від УКРОПу Василь Хоменко спрямував 500 тис. грн зі свого депутатського фонду на медичне обладнання для Кременчуцького обласного онкодиспансеру. Уже до новорічних свят заклад отримав ультразвуковий діагностичний апарат.

«Це портативний, багатофункціональний, мобільний, невеликий за розміром апарат. За результатами обстеження на ньому можна виявити місцезнаходження пухлини, дослідити пухлини шлунку, кишечника, молочних залоз та підшлункової залози, легень та інших органів. Ультразвук глибоко проникає в тканини, точно передає інформацію, яка трансформується в зображення високої якості. А результат виводиться на монітор», – розповів головний лікар онкологічного диспансеру Володимир Севідов.

За його словами, дане обладнання можна використовувати не тільки для діагностики, а й одержання матеріалу з новоутворень, що дасть змогу встановити стадію хвороби і розробити максимально ефективний план лікування, з’ясувати походження пухлини: доброякісне чи злоякісне, відрізнити новоутворення від запального процесу.

У свою чергу депутат Полтавської обласної ради від УКРОП Василь Хоменко зауважив, що найдорожчим для кожного є життя і здоров’я, тож саме у це потрібно вкладати наявні кошти.

«На обліку в Кременчуцькому онкодиспансері знаходиться 7011 онкохворих. Якщо це обладнання допоможе врятувати хоча б одне життя, то я буду дуже щасливий. Адже найцінніший скарб – це здоров’я наше та наших близьких. Жодної копійки, витраченої на це, не шкода», – переконаний укропівець.

Решту – 500 тис. грн – з депутатського фонду Василь Хоменко спрямував на спорудження дитячих майданчиків у мікрорайонах Кременчука Велика Кохнівка та Лажки.

«Тут переважно розташовані приватні сектори. Велика Кохнівка та Лажки – передмістя Кременчука. Спеціальних майданчиків для відпочинку та розваг дітей там не було. Ми встановили гірки, гойдалки, споруди. Зробили огорожу. На кожен майданчик витратили по 250 тис. грн. Тепер місцева малеча має де розважитися», – додав депутат.