Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Даутцен Крус: день народження ангела ” Victoria`s Secret”

Даутцен Крус: день народження ангела ” Victoria`s Secret”

Погодьтеся, у модельному бізнесі не так вже й багато історій, коли самостійно надіслала в модельне агентство свої фотографії дівчина, стає відомою моделлю. Найчастіше дівчат помічають фотографи або ж скаути агентств, тобто ті самі фахівці, які вже точно знають, що потрібно модельному бізнесу, знають вони і те, у яких дівчат є шанс підкорити світові подіуми.

Happy Birthday Queen Doutzen 👑🎉❤ @doutzen

Допис, поширений Victoria’s Secret Brasil (@victorias.secre)

Даутцен Крус стала винятком з цього правила. Вона сама надіслала свої фотографії в модельне агентство після закінчення вищої школи в надії на те, що участь в будь-яких фотосесіях або ж показах допоможе їй заробити. Але сталося несподіване – дівчину помітили, адже навіть на фотографіях дуже низької якості вона виглядала просто чудово.

Даутцен Крус фото в плаття, на повний зріст

Даутцен Крус – Зріст, 175 см, об`єми 86-62-88.

Даутцен Крус - фітнес біля моря

Сьогодні Даутцен Крус – успішна і відома модель. Вона з`являлася на сторінках багатьох знаменитих глянцевих журналів. А в 2007 році журналом Vogue (американська версія) була названа, поряд з такими моделями, як Хіларі Роду, Каролін Трентіно, Коко Роша, Ракель Циммерман, Саша Пивоварова, Джессіка Стем, Шанель Іман, Лілі Дональдсон і Агнесс Дейн, супермоделлю нового покоління.

Даутцен Крус - фото на роботі

Біографія моделі
Даутцен Крус народилася 23 січня 1985 року в Нідерландах (в селі Остермер). Вона представниця фризів – нідерландського етнічної меншини. До слова, з батьками Даутзен розмовляє виключно на фризькою мовою, та й саме її ім`я – ім`я споконвічно фризькою, а ось прізвище – типова нідерландська.

Даутцен Крус - фото на роботі

Ставши відомою моделлю, Даутцен Крус не забуде своєї батьківщини – вона візьме участь, абсолютно безкоштовно, в рекламній кампанії фризского суспільства Af? K, метою якої було закликати жителів Фріланд говорити рідною мовою.

Даутцен Крус - фотопортрет

Даутцен Крус фото – портрети і стиль одягу

Даутцен Крус - фотопортрет
Даутцен Крус - фотопортрет
Даутцен Крус - стиль одягу, фото
Даутцен Крус - стиль одягу, фото
Даутцен Крус - стиль одягу, фото
Даутцен Крус - стиль одягу, фото

У 2005 році Даутцен Крус  обрали моделлю сайту журналу Vogue. У 2006 уклала вельми вигідний контракт з брендом L`Oreal Paris. У 2008 році вона знімалася для календаря Pirelli.

Даутцен Крус - фото в оточенні інших моделей

Завдяки своїй чудовій фігурі, Даутцен Крус також є ангелом Victoria`s Secret, що вважається досить престижним для моделей.

Даутцен Крус - фото в оточенні інших моделей

Даутцен Крус заміжня. У січні 2011 року у неї народився син, якого вона назвала Філлон.


Даутцен Крус - фото в куртці
Даутцен Крус - фото з дитиною і в сукню
фото в плаття
Даутцен Крус - фото з дитиноюДаутцен Крус – фото з дитиноюДаутцен Крус - фото