Ви тут:
Суспільство Україна 

Бліндажі в АТО прикрасять символом свята Різдва

Волонтери ГО “Соловецьке братство”, “Просвіти” і Спілки офіцерів України з півтора десятка дідухів разом із смаколиками до Святої вечері та до Різдва відправили бійцям гаубичного артилерійського дивізіону ОЗСП «Азов», що боронить Україну на Донбасі.

А також – у госпіталь, розташований у селищі Черкаське Новомосковського району.

Вони виготовили колідників, або ж коляду, із колосків жита, пшениці, вівса й сухоцвітів власноруч.

В’язання дідухів, автентичних символів Різдва, для бійців, які воюють на сході, стало доброю традицією.

Уже вчетверте посилки з різдвяними снопами, прикрашені цукерками, ляльками-мотанками та іншими оберегами, отримають підшефні військові підрозділи і поранені у госпіталях. Різдвяні дідухи, виготовлені волонтерами, вже вирушили на передову.

Разом із дідухами, що пахнуть жнивами, ми хочемо передати бійцям тепло їхніх домівок і наших сердець, — каже майстриня Марина Христенко.

До побажань перемоги захисникам долучається і педагог Любов Матюша, родина якої після Другої світової за участь в УПА була заслана до Сибіру, звідки повернулася через багато років.

  — Це символ духу предків, відродження усього живого і традиція, яка передається від покоління до покоління та повертається у наше декомунізовне життя, а отже, є зв’язком між поколіннями. Хочеться, щоб наші славні предки — козаки, воїни УПА — через оці різдвяні символи передали нашим героям на сході свою силу та віру у перемогу.

поширити новину: