Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

За виготовлення та продаж наркотичних засобів житель Лубен отримав 10 років позбавлення волі

За виготовлення та продаж наркотичних засобів  житель Лубен отримав 10 років позбавлення волі

За принципової позиції Лубенської місцевої прокуратури вироком Лубенського міськрайонного суду за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та крадіжок до максимальної міри покарання засуджений 39-річний раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини житель Лубен. Про це повідомив керівник Лубенської місцевої прокуратури Олександр Соболєв.

У 2016 році, умовно-достроково звільнившись з установи виконання покарань, чоловік став виготовляти та продавати на території Лубенського району особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований. Окрім цього, за винагороду він надавав можливість у власній квартирі наркозалежним особам незаконно вживати наркотичні засоби. А ще з метою наживи періодично вчиняв крадіжки.
«Він викрадав мобільні телефони, із кишень перехожих витягував гаманці з грішми, а з підвалів та господарчих будівель – металеві вироби, завдавши своїми діями потерпілим збитки на загальну суму майже 12 тис. грн.», – розповів прокурор.
Під час проведення обшуку в помешканні підсудного правоохоронці виявили засоби виготовлення та вживання наркотиків, понад 47 г канабісу, 0,415 г концентрату із макової соломи, 0,133 г опію ацетильованого.   
Вироком суду 1-ї інстанції зловмисник засуджений за ч. 2 ст. 307 (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинені повторно), ч. 2 ст. 317 (надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів із корисливих мотивів), ч. 2 ст. 309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту), ч. ч. 1, 2, 3 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у приміщення) КК України до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Проте чоловік не згоден із вироком і подав апеляційну скаргу.

 

поширити новину: