Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованці Кременчуцької виховної колонії зустрілися з фахівцями Центру надання безоплатної правової допомоги

Вихованці Кременчуцької виховної колонії зустрілися з фахівцями Центру надання безоплатної правової допомоги

Учора, у рамках відзначення Всесвітнього Дня захисту прав людини, вихованці державної установи «Кременчуцька вихована колонія» зустрілися з фахівцями Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У рамках зустрічі відбулась дискусія «Підліток і закон». Спеціалісти розповіли юнакам про систему доступу до правової допомоги в Україні. Зосередили увагу на етапах становлення системи безоплатної правової допомоги в Україні. Розповіли хлопцям про систему БПД – як правовий інструмент захисту своїх прав. Гості розширили знання учасників про те, що таке первинна та вторинна правова допомога та які види правових послуг можуть отримати громадяни звернувшись до фахівців системи БПД свого регіону. Також окремо зупинилися на категоріях осіб, які мають правову на безоплатну  вторинну правову допомогу.

«Зустріч стала досить корисною та повчальною для вихованців. Всім присутнім було роздано інформаційні буклети «Правовий порадник для засуджених позбавлених волі», – зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька

поширити новину: