Ви тут:
Відео Полтавщина прес-онлайн-конференція Р Суспільство 

Вибори до Щебранівської ОТГ: “брудні технології” та обірвані біг-борди одного з кандидатів (ВІДЕО)

Вибори до Щебранівської ОТГ: “брудні технології” та обірвані біг-борди одного з кандидатів (ВІДЕО)

У ніч з п’ятниці на суботу були обірвані біг-борди одного із кандидатів, якого підтримує політична партія “ПАТРІОТ”. Про це, під час сьогоднішньої прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, повідомив голова Полтавської обласної організації Політичної Партії “ПАТРІОТ” Олександр Русін.

– На сьогодні, як усім відомо, йдуть вибори до Щербанівської ОТГ, де з’єднується 2 громади. Наразі вона є однією з найпотужніших і найбільших громад на теренах України. Об’єднавшись вона буде мати ще більший бюджет та ресурс, а її привабливість виросте, бо знаходиться ОТГ у передмісті Полтави, – розповів Олександр Русін.
Він зазначив, що коли розпочалися перегони, Громадська спілка “Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО” розглянула питання щодо участі чи не участі у даних виборах. Тоді й було прийнято рішення підтримати кандидатуру Віталія Діденка.
– Віталій та його команда, а це, в основному, учасники АТО, волонтери, люди різних професій, дуже активні, вони проводять відповідну роботу та розповідають мешканцям громади своє бачення та що зроблять на посаді. Буквально напередодні самого волевиявлення, з’явилися поклеєні на стовпах листівки неправдивого змісту про кандидата, якого ми підтримуємо. Текст у них непривабливий. Я думаю, будь-яка мисляча людина, а не той, хто їх складав, розуміє, що якби Віталій Олександрович мав ті мільйони, про які його опоненти говорять, то йому не треба було б служити контрактну службу, – сказав Олександр Русін.
Також голова Політпартії розповів, що тільки-но в організації зуміли знайти кошти для виготовлення біг-бордів, які протрималися декілька днів, їх позривали. А зроблено це було цинічно для того, аби зішовхнути одного з другим чи з третім кандидатом.
– На сьогодні, ні для кого не секрет, що є три лідери перегонів — Діденко, Процик і Петренко. Тож, аби вивести нас на більш радикальніші дії, були обідрані біг-борди. Це зробили в такий спосіб, як наче вішали агітки кандидата від іншої політичної сили, і в ту ж ніч зірвали наші. Фактично, нас хотіли спонукати до таких же дій. Але, ми знаємо хто очолює виборчі штаби того чи того кандидата і знаємо їхні можливості, і те що без “чорних, брудних” технологій ці кандидати не працюють. Також на сьогодні ми маємо інформацію про те, що деякі кандидати будуть роздавати по 1600 грн, гратиметься така собі піраміда. Я довів до це Громадської спілки, і зараз ми готуємо близько 20 екіпажів, які курсуватимуть на усіх виборчих дільницях і спостерігатимуть чи не буде підкупу громадян, – зазначив Русін.
У свою чергу, кандидат на посаду голови Щербанівської ОТГ Віталій Діденко закликав опонентів до чесної боротьби:
– Я закликаю усіх кандидатів і прошу провести ці вибори чесно, без “брудних” технологій. Давайте дамо людям змогу самим обрати дійсно гідного кандидата.
Наостанок, Олександр Русін звернувся до журналістів:
– Хотілося б звернутися до журналістів і пропросити, оскільки ЗМІ у будь-якому демократичному суспільстві є фактично носієм правди, оскільки інформація на сьогоднішній день має потужну силу і “режим Януковича” не був би зметений, аби люди не мали гідної інформації, задатися деякими думками. Справа у тому, що є така газета як “Слово Щербанівської громади” і є такий інформаційний бюлетень “додаток до газети “Вісник Щербанівської сільської ради”. Хотів би, щоб кожен журналіст, кожен громадянин замислився про те, чи голосували депутати Щербанівської сільської ради за виділення коштів, аби хтось на сторінках цих видань вів виборчу кампанію. Чи хтось голосував за те, щоб сільські князі випускали величезні газети на 4-ох сторінках для 8 чи 9 тисяч мешканців, де крім “себе коханого” ні про що не розповідають. Хотілося б знати, який бюджет депутати Щербанівської сільради виділили на такі речі. Можливо ті кошти треба було б віддати бабусі, якій необхідна операція, чи дитині, яка того потребує?! Чи витратити на інші соціальні потреби у цей тяжкий час, – підсумував Олександр Русін.

Більше дивіться у ВІДЕО

поширити новину: