Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві показали український фільм «Війна химер»

У Полтаві показали  український фільм «Війна химер»

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П Котляревського в рамках XIV Мандрівного фестивалю документальних фільмів про права людини Docudays UA показали українську стрічку  «Війна химер».

Фільм оснований на реальних подіях, знятий Анастасією та Марією Старожицькими. Також використали відео бійця добробату з позивним Лавр та його бойових побратимів.

Це особиста історія про війну, кохання та смерть. У стрічці  дві лінії,  об’єднані діалогом.  Кожен герой розповідає про свої почуття та про те, що бачить навкруги.

«У нас просто була камера і ми фільмували все, що бачили. Про фільм спочатку не говорили. Коли назбирали вдосталь матеріалу, тоді вирішили робити фільм. Це історія дівчини, яка провела свого хлопця на війну. Потім вона поїхала на схід України. І через події, що почалися в 2014 році залишилася у прифронтовій зоні. Там і все фільмувала», – розповіла режисерка Анастасія Старожицька.

Вперше стрічку показали  25 березня цього  року на фестивалі документального кіно з прав людини Docudays UA. У липні 2017-го фільм брав участь в конкурсній програмі європейських документальних фільмів на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

поширити новину: